"It's Way Cheaper And Super Easy To Make": People Are Sharing The Store-Bought Items They've Ditched For Homemade Variations That Basically Cost Pennies To Make

"It ends up being about $2 to make the same amount as the $10 store-bought tub."


View Entire Post ›



from https://ift.tt/LbT7S9K BuzzFeed - Latest https://ift.tt/aViZMBX

Comments

Popular posts from this blog

The 6 Best Hot Yoga Towels

The Healer in the Mist